Zamknij

"Elif", odcinek 839 - STRESZCZENIE. Melek jest w niebezpieczeństwie [20.10]

19.10.2020 15:56
Elif odcinek 839 streszczenie
fot. YouTube/Kadr z serialu "Elif"

Streszczenie 839. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Melek jest w niebezpieczeństwie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".  

"Elif", odcinek 839 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 839. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

"Elif", odcinek 839: Streszczenie epizodu

Streszczenie 839. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Melek udaje się wymknąć napastnikom. Kobieta uświadamia sobie, że grozi jej niebezpieczeństwo. Natomiast Jülide ma wyrzuty sumienia, że zamknęła Melek na klucz. Opowiada o tym Şafakowi i razem idą do domu. Na schodach przed budynkiem zastają Melek. Kobieta nie zdradza, co się jej przydarzyło. Przeprasza, że wyszła. Tarik nie może sobie wybaczyć, że pozwolił matce Elif uciec. Şafak i Jülide z coraz większym trudem ukrywają przed sobą uczucia. Nawet Tülay dostrzega, że są w sobie zakochani.

"Elif", odcinek 839: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 839. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 20 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl