Zamknij

"Elif", odcinek 840 - STRESZCZENIE. Rana prowokuje Tarika [21.10]

20.10.2020 16:20
"Elif" kadr z serialu
fot. YouTube/kadr z serialu "Elif"

Streszczenie 840. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Rana prowokuje Tarika. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif". 

"Elif", odcinek 840 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 840. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

"Elif", odcinek 840: Streszczenie epizodu

Streszczenie 840. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Rana próbuje sprowokować Tarika. Mężczyzna każe jej opuścić firmę, lecz kobieta przypomina mu, że to Kerem podejmuje decyzje. Świadkiem kłótni jest Hümeyra, którą Rana zaprosiła do biura. Tarik jest przerażony, że żona może poznać prawdę. Rana przekonuje jednak Hümeyrę, że dyskutowali na tematy zawodowe. Tarik oczernia Kerema przed jego siostrą. Oskarża chłopaka o brak profesjonalizmu i nieumiejętne zarządzanie holdingiem.

"Elif", odcinek 840: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 840. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 21 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl