Zamknij

"Elif", odcinek 841 - STRESZCZENIE.Melek ma koszmary [22.10]

21.10.2020 16:14
Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Elif kadr z serialu

Streszczenie 841. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Melek ma koszmary. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".  

"Elif", odcinek 841 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 841. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 841: Streszczenie epizodu

Streszczenie 841. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Hümeyra planuje wydać przyjęcie z okazji narodzin dziecka.Tarik udaje się z nią na wspólne zakupy. Podczas przygotowań dochodzi jednak do nieporozumienia. Tarik wybucha, dając żonie do zrozumienia, że czuje się lekceważony i niesprawiedliwie potraktowany przez Kerema. Hümeyra prosi brata, by zrezygnował z nowego projektu. Do Leman dzwoni córka dawnej sąsiadki - Alev. Dziewczyna planuje przyjazd do Stambułu i chciałaby się zatrzymać u Leman przez jakiś czas. Po ostatnim zajściu Melek ma koszmary. 

"Elif", odcinek 841: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 841. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 22 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl