Zamknij

"Elif", odcinek 842 - STRESZCZENIE. Safak chce walczyć o Julide [23.10]

22.10.2020 16:44
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 842. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym odcinku Safak chce walczyć o Julide. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 842 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 842. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 842: Streszczenie epizodu

Streszczenie 842. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Safak jest przekonany, że Julide nic do niego nie czuje. Przy okazji przypadkowego spotkania postanawia oddać Julide chustkę, którą opatrzyła mu rękę. Ta jednak mówi mu, by ją zatrzymał, dając mu tym samym nadzieję. Leman szykuję się na przyjazd Alev. Kobieta zjawia się w jej domu. Kerem jest przybity po rozmowie z Hümeyrą. Nie ma pojęcia, jak miałby zakomunikować zespołowi zamknięcie projektu. W holdingu pojawia się Cem z bukietem dla Rany. 

"Elif", odcinek 842: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 842. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek 23 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl