Zamknij

"Elif", odcinek 843 - STRESZCZENIE. Humeyra ma żal do brata [26.10]

23.10.2020 16:22
Elif kadr z serialu
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 843. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Humeyra ma żal do Kerema za to, że wciąż nie zamknął projektu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 843 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 843. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 843: Streszczenie epizodu

Streszczenie 843. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej:

Alev próbuje przypodobać się Leman. Safak nie może dojść do siebie po spotkaniu z Julide. Jej stan zwraca uwagę Tulay i Melek. Natomiast Humeyra szykuje się na baby shower. W domu natomiast trwają przygotowania do święta - Nocy Życzeń. Humeyra ma żal do Kerema za to, że wciąż nie zamknął projektu.

"Elif", odcinek 843: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 843. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek 26 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl