Zamknij

"Elif", odcinek 844 - STRESZCZENIE. Keremowi udaje się przekonać Humeyrę [27.10]

26.10.2020 16:14
Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/kadr z serialu Elif

Streszczenie 844. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem przekonuje Humeyrę. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 844 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 844. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także:  Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 844: Streszczenie epizodu

Streszczenie 844. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Keremowi udaje się przekonać Humeyrę, że ma rację. Sureyya zauważa dziwny nastrój chłopaka. Wyciąga od niego, co jest tego przyczyną, i próbuje nakłonić, żeby nie rezygnował z wymarzonego projektu. Również Rana dowiaduje się o prośbie Humeyry. Cieszy się, że wszystko układa się po jej myśli. 

"Elif", odcinek 844: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 844. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek 27 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl