Zamknij

"Elif", odcinek 845 - STRESZCZENIE. Tarik bierze sprawy w swoje ręce [28.10]

27.10.2020 16:41
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 845. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tarik bierze sprawy w swoje ręce. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 845 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 845. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 845: Streszczenie epizodu

Streszczenie 845. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Pracownicy holdingu czekają na zebranie z panem Ruhatem. Klient odwołuje spotkanie. Okazuje się, że to Tarik celowo wprowadził w błąd nowego kontrahenta i je anulował. Kerem zadręcza się, próbując zrozumieć, dlaczego klient zrezygnował. Yunus ma poczucie winy. Sądzi, że powinien był poczekać na oficjalne ustalenia. Natomiast Rana jest przekonana, że to Tarik za wszystko odpowiada. Kobieta postanawia udowodnić jego winę.

"Elif", odcinek 845: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 844. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę 28 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl