Zamknij

"Elif", odcinek 846 - STRESZCZENIE. Humeyra przygotowuje przyjęcie [29.10]

28.10.2020 11:16
Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

Streszczenie 846. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Humeyra przygotowuje przyjęcie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif". 

"Elif", odcinek 846 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 846. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji. 

"Elif", odcinek 846: Streszczenie epizodu

Streszczenie 846. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Humeyra jest zajęta przygotowaniami do przyjęcia. Pomaga jej Parla. Elif również ekscytuje się wydarzeniem i chętnie angażuje się w różne prace. Wspierany przez Sureyyę Kerem ogłasza zespołowi, że nie wycofa się z realizacji nowego projektu. Rana odnajduje mail od Ruhata i dowiaduje się, że to Tarik odwołał zebranie. Tarik wpada w szał i wściekły jedzie do rezydencji, gdzie na oczach wszystkich napada na Humeyrę. Julide słucha głośnej muzyki przy sprzątaniu. Kiedy ją wyłącza, uświadamia sobie, że Melek w tym czasie wielokrotnie pukała i dzwoniła do drzwi, chcąc wejść. Leman coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że Alev nie ma zamiaru się od niej wyprowadzić.

"Elif", odcinek 846: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 846. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek 29 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl