Zamknij

"Elif", odcinek 847 - STRESZCZENIE. Prawda wychodzi na jaw [30.10]

29.10.2020 15:57
Elif kadr z serialu
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

Streszczenie 847. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie prawda wychodzi na jaw. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".  

"Elif", odcinek 847 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 847. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

"Elif" ,odcinek 847: Streszczenie epizodu

Streszczenie 847. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Humeyra jest przerażona wybuchem Tarika. Odwołuje przyjęcie i w gniewie niszczy dekoracje. Parla i Macide są bardzo zaniepokojone jej stanem. Natomiast Tarik upija się i jedzie do domu Rany. Ona postanawia wykorzystać sytuację i sprawić, by Humeyra dowiedziała się o ich romansie. Elif daje jej przez siebie bransoletki. W pierwszej chwili odrzuca prezent, ale po namyśledocenia gest i ją przeprasza. Kerem postanawia ostatecznie zrezygnować z projektu dla dobra siostry.

"Elif", odcinek 847: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 847. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek 30 października 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl