Zamknij

"Elif", odcinek 848 - STRESZCZENIE. Tarik wraca do domu [2.11]

30.10.2020 16:29
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 848. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tarik wraca do domu, żona zaczyna go podejrzewać o romans. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif". 

"Elif", odcinek 848 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 848. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

"Elif" ,odcinek 848: Streszczenie epizodu

Streszczenie 848. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Humeyra prosi Kerema, by nie odwoływał projektu. Chłopak dzieli się tym z Sureyyą. Oboje wyczuwają, że między Humeyrą a Tarikiem dzieje się coś niedobrego.Tarik wraca do domu, żona wyczuwa na jego marynarce damskie perfumy. Macide odkrywa siniaki na rękach córki. Safak jest bardzo podekscytowany spotkaniem z Julide. Leman domyśla się, co jest przyczyną nastroju jej syna.

"Elif", odcinek 848: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 848. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek 2 listopada 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP.  

RadioZET.pl/Teleman.pl