Zamknij

Elif, odcinek 865 - STRESZCZENIE. Kerem rozmawia szczerze z matką [26.11]

25.11.2020 12:51
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 856. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem szczerze rozmawia z mamą na temat ostatnich wydarzeń. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 865 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 865. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 865: Streszczenie epizodu

Streszczenie 865. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: 

Kerem szczerze rozmawia z mamą. Podczas rozmowy wyjawia, że wstydził się przyznać do porażki. Stan kobiety się polepsza i razem z domownikami zasiada przy świątecznym stole. Zaproszenie na ucztę dostają też Elif i Vildan. Natomiast Rana spotyka się z Cemem i opowiada o swoich spostrzeżeniach dotyczących Tarika. Były kochanek składa jej wizytę, dochodzi do szarpaniny, w wyniku której Rana upada na podłogę i traci przytomność.

"Elif", odcinek 865: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 865. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek 26 listopada 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/Teleman.pl