Zamknij

"Elif", odcinek 861 - STRESZCZENIE. Melek mdleje na widok Elif [20.11]

19.11.2020 16:45
Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

Streszczenie 861. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Melek mdleje na widok córki. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 861 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 861. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 861: Streszczenie epizodu

Streszczenie 861. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: 

Melek mdleje z nadmiaru emocji po zobaczeniu fragmentu plakatu z Elif. Nieprzytomną Melek odnajduje Safak, który informuje o tym Tulay i Julide. Kiedy ta odzyskuje przytomność, opowiada o całym zdarzeniu, mówiąc, że nie wie, co stało się z Elif. Nikt jej nie wierzy i wszyscy przekonani są, że kobieta traci zmysły. Natomiast policja bada sprawę pożaru. Tarik próbuje obciążyć odpowiedzialnością za to wydarzenie nocnego stróża.

"Elif", odcinek 861: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 861. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek 20 listopada 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl