Zamknij

"Elif", odcinek 862 - STRESZCZENIE. Melek szuka zdjęcia córki [23.11]

20.11.2020 09:27
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 862. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Melek szuka zdjęcia córki. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif". 

"Elif", odcinek 862 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 862. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 862: Streszczenie epizodu

Streszczenie 862. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: 

Tarik jest krytykowany przez Kerema. Rana nie wierzy, że pożar był wynikiem przypadku i daje to Tarikowi do zrozumienia. Veysel, Tulay i Julide wciąż nie są przekonani do historii Melek. Kobieta w akcie desperacji wymyka się z domu, by odnaleźć zdjęcie. Szybko udaje się ją odszukać. Kerem, Humerya i Sureyya ukrywają przed Macide ogrom strat spowodowanych pożarem. Kiedy Tulay chce zabrać Melek do szpitala, Veysel stanowczo się temu sprzeciwia. Alev bezskutecznie stara się przypodobać Safakowi.

"Elif", odcinek 862: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 862. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek 23 listopada 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl