Zamknij

"Elif", odcinek 864 - STRESZCZENIE. Rana chce bliżej poznać Elif [25.11]

24.11.2020 12:58
Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

Streszczenie 864. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Rana postanawia się dowiedzieć, kim jest Elif. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 864 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 864. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 864: Streszczenie epizodu

Streszczenie 864. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: 

Zbliża się święto Miradż. Elif ma nadzieję, że Vildan będzie potrzebowała pomocy Sere. Ta mówi jednak, że poradzi sobie sama. Natomiast Macide zauważa, że Kerema coś trapi. Chłopak nie chce jej powiedzieć, jakie szkody zrobił pożar. Ta odkrywa prawdę i ma żal do swoich dzieci o to, że ją okłamali. Rana postanawia odwiedzić Humeyrę i dowiedzieć się czegoś więcej o Elif. Przynosi dziewczynce prezent i próbuje ją poznać.

"Elif", odcinek 864: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 864. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę 25 listopada 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

RadioZET.pl/Teleman.pl