Zamknij

"Elif", odcinek 869 - STRESZCZENIE. Mustafa śledzi Tarika [2.12]

01.12.2020 15:48
Elif odcinek 869 streszczenie
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 869. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Mustafa śledzi Tarika. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".  

"Elif", odcinek 869 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 869. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 869: Streszczenie epizodu

Streszczenie 869. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco: 

Parla udaje zaskoczoną tym, co ją spotkało. Kerem nawet podczas zebrania ze współpracownikami mówi o napaści na Parlę. Smuci to Sureyyę. Natomiast Julide po raz kolejny widzi Safaka i Alev razem. Emirhan słyszy od Inci o kolejnym włamaniu w sąsiedztwie i wraca przerażony ze szkoły. Mustafa prosi Macide o pozwolenie na śledzenie Tarika. Mężczyzna jego tropem podąża do dzielnicy, w której mieszkała Melek. Widzi, jak ludzie Tarika rozmawiają z jej dawnym sąsiadem. Orientuje się, że on również szuka matki Elif.

"Elif", odcinek 869: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 869. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 2 grudnia 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej

RadioZET.pl/Teleman.pl