Zamknij

"Elif", odcinek 895 - STRESZCZENIE. Kerem zgłasza się na policję [14.01]

12.01.2021 08:21
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 895. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem zgłasza się na policję. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 895 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 895. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 895: Streszczenie epizodu

Streszczenie 895. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Mustafa wypytuje okolicznych mieszkańców o Veysela. Jeden z sąsiadów, Sevki, ostrzega Veysela. Natomiast Tulay ma mdłości, ale nie chce iść do lekarza. Mustafie udaje się porozmawiać z Veyselem. Mówi mu, że Melek żyje, ale ten nie chce go słuchać. Natomiast Elif czuje się lepiej dzięki rozgrzewającej zupie Melek. Kerem postanawia pójść na policję. Razem z Sureyyą jedzie na posterunek, gdzie składa zeznania.

"Elif", odcinek 895: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 895. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 14 stycznia 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl