Zamknij

"Elif", odcinek 896 - STRESZCZENIE. Kerem oddaje się w ręce policji [15.01]

13.01.2021 08:22
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 896. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem oddaje się w ręce policji. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 896 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 896. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 896: Streszczenie epizodu

Streszczenie 896. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Veysel podejrzewa, że ludzie, którzy szukali Melek, trafili na jej ślad. Mężczyzna bardzo boi się o żonę, dlatego towarzyszy jej w drodze do pracy. Natomiast Macide przygotowuje się na przyjęcie do domu Melek. Elif jest bardzo ciekawa Sere. Kerem oddaje się w ręce policji i zostaje zamknięty w areszcie. Sureyya bardzo to przeżywa. Parla nie wnosi jednak skargi. Julide pozwala dzieciom iść do parku, żeby chora Tulay mogła odpocząć. Ich śladem ruszają Rza i Doan. W ten sposób zdobywają adres domu Julide.

"Elif", odcinek 896: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 896. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 15 stycznia 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl