Zamknij

"Elif", odcinek 903 - STRESZCZENIE. Veysel uwalnia Melek [26.01]

22.01.2021 11:25
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 903. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Veysel ratuje Melek, ale dochodzi do tragedii. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 903 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 903. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.   

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 903: Streszczenie epizodu

Streszczenie 903. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Veyselowi udaje się uwolnić Melek, zaprowadza kobietę do domu. Sam jednak jedzie jeszcze do sklepu Tulay. W drodze powrotnej natyka się na Tarika.Tulay martwi się o męża, a następnie dowiaduje się od policji, że w okolicy popełniono morderstwo. Gdy przybiega z Inci na miejsce zdarzenia, okazuje się, że ofiarą jest Veysel. Melek wyjawia Tulay i Julide, że to Tarik spowodował wypadek, w którym zginął Yusuf.

"Elif", odcinek 903: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 903. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 26 stycznia 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl