Zamknij

"Elif", odcinek 922 - STRESZCZENIE. Para nie chce przełożyć daty ślubu [23.02]

19.02.2021 08:48
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 922. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Macide prosi Parlę o przełożenie ślubu, jednak ta nie chce o tym słyszeć. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 922 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 922. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 922: Streszczenie epizodu

Streszczenie 922. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Macide nalega, żeby Parla i Kerem przełożyli datę ślubu ze względu na żałobę po śmierci Mustafy. Niestety, dziewczyna nie chce nawet o tym słyszeć. Kerem uświadamia sobie, z kim powinien się ożenić, jednak ma poczucie, że już za późno, by cokolwiek zmienić. Parla ma jeszcze większe kłopoty - w rezydencji odwiedza ją Calar. Natomiast Safak zaprasza Julide na randkę, by wyznać jej swoje uczucia.

"Elif", odcinek 922: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 922. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 23 lutego 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Zobacz także:

RadioZET.pl/Teleman.pl