Zamknij

"Elif", odcinek 924 - STRESZCZENIE. Tarik i Rana zaskoczeni przez policję [25.02]

23.02.2021 09:03
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 924. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Rana i Tarik zostają zaskoczeni przez policję. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 924 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 924. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 924: Streszczenie epizodu

Streszczenie 924. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Alev domyśla się, że Safak chce się oświadczyć Julide. Ze złości mówi Leman, że kobieta mieszka w domu jej syna. Leman nakazuje wyrzucić jej ubrania z domu. Jak przewidywała zazdrosna Alev - Safak prosi nieświadomą wszystkiego Julide o rękę. Tarik i Rana zostają zaskoczeni przez policję - mężczyzna zostaje aresztowany. Sureyya opuszcza rezydencję, Kerem nie może uwierzyć w to, że stracił kobietę swoich marzeń. Natomiast Melek i Elif w końcu czują się bezpiecznie i postanawiają się wyprowadzić. Na ślubie Kerema i Parli dochodzi do tragedii - padają strzały, a Parla wstaje z wózka. 

"Elif", odcinek 924: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 924. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 25 lutego 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl