Zamknij

"Elif", odcinek 926 - STRESZCZENIE. Elif w niebezpieczeństwie [01.03]

24.02.2021 15:37
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 926. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Elif znajduje się w niebezpiecznej sytuacji. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 926 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 926. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 926: Streszczenie epizodu

Streszczenie 926. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Humeyra jest poirytowana zachowaniem Parli. Cała rodzina nie może znieść tego, jak kobieta się zachowuje. W firmie pojawia się nowy stażysta, jednak Birce nie potrafi się z nim dogadać. Do pracy przychodzi także nowy dyrektor. Mężczyzna nie ma dobrych intencji, ale pracownicy są nim zachwyceni. Natomiast Melek zostaje pilnie wezwana do pracy, dlatego jest zmuszona zostawić córkę w domu. Pod jej nieobecność w mieszkaniu zjawia się właściciel. Melek jest wściekła, że mężczyzna wszedł do mieszkania. Postanawia zmienić zamki.

"Elif", odcinek 926: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 926. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 1 marca 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl