Zamknij

"Elif", odcinek 927 - STRESZCZENIE. Kerem ma wypadek [2.03]

01.03.2021 12:42
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 927. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem powoduje wypadek. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 927 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 927. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 927: Streszczenie epizodu

Streszczenie 927. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Julide i Safak nie potrafią ukryć swoich uczuć. Kobieta jednak mocno przeżywa brak akceptacji ze strony Leman. W końcu matka jej ukochanego zarzuciła jej, że oczarowała Safaka, by ukraść jego pieniądze. Humeyra dalej nie może się pogodzić z tym, że straciła dziecko i męża. Kerem powoduje wypadek, gdy zauważa na ulicy kobietę podobną do Sureyyi. Melek bardzo chce zapisać Elif do szkoły, ale dyrektor nie chce jej przyjąć. Natomiast Mahir i Akin dobrze się znają - czy wprowadzą w firmie nowy porządek?

"Elif", odcinek 927: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 927. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 2 marca 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl