Zamknij

"Elif", odcinek 928 - STRESZCZENIE. Kerem szuka Sureyyi [3.03]

02.03.2021 08:37
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 928. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem rozpaczliwie szuka Sureyyi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 928 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 928. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 928: Streszczenie epizodu

Streszczenie 928. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Kerem spóźnia się na ślub, bo szuka Sureyyi. Okazuje się, że jednak jedynie wyobraził sobie, że widział ją na ulicy. Mężczyzna opowiada o tym Parli, a ta prosi go, by zamknął ten etap życia. Z kolei Safak zapewnia Julide o swoim uczuciu i przekonuje ją, że będą razem. Nie wiedzą, że Emirhan trafia na teren budowy, gdzie spotyka Tufana. Natomiast Elif wybiera się na plażę, gdzie spotyka Asl. Jest to nauczycielka ze szkoły, do której Melek bardzo chciała zapisać córkę.

"Elif", odcinek 928: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 928. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 3 marca 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl