Zamknij

"Elif", odcinek 930 - STRESZCZENIE. Elif pójdzie do szkoły [5.03]

04.03.2021 09:01
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 930. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Asl znajduje sposób, by posłać Elif do szkoły. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 930 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 930. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 930: Streszczenie epizodu

Streszczenie 930. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Julide zauważa, że jej syn rozmawia z obcym mężczyzną. Nie jest zadowolona z tego faktu. Natomiast Asl znajduje rozwiązanie - już wie, co zrobić, by posłać Elif do szkoły. Zamierza ją przedstawić w szkole jako swoją siostrzenicę. Macide bardzo zależy, żeby jej siostra została w rezydecji - ta od razu się godzi. Humeyra nareszcie wychodzi z domu na spacer, tam znajduje ją jeden z pracowników Tarika i wręcza jej list od męża. Mężczyzna kłamie, że nadal ją kocha, a ta poniekąd mu wierzy.

"Elif", odcinek 930: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 930. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w piątek, 5 marca 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl