Zamknij

"Elif", odcinek 931 - STRESZCZENIE. Kymiet chce zniszczyć siostrę [8.03]

05.03.2021 08:34
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 931. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie wychodzi na jaw, że siostra Macide nie ma dobrych intencji. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 931 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 931. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 931: Streszczenie epizodu

Streszczenie 931. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Siostra Macide nie ma dobrych zamiarów, o czym boleśnie przekonują się domownicy. Kobieta chce zniszczyć życie swojej siostry. Kyimet próbuje znaleźć sojuszniczkę w Parli. Natomiast Macide znajduje list od Tarika i wręcza go Keremowi. Humeyra spotyka się z człowiekiem Tarika i mówi mu, że nie chce znać męża. W pewnym momencie pojawia się jej brat, który atakuje bandytę. Z kolei Leman nie może się pogodzić, że jej syn chce poślubić Julide.

"Elif", odcinek 931: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 931. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 8 marca 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl