Zamknij

"Elif", odcinek 952 - STRESZCZENIE. Tufan prześladuje Julide [7.04]

06.04.2021 09:09
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 952. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Tufan prześladuje Julide. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 952 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 952. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 952: Streszczenie epizodu

Streszczenie 952. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Tufan prześladuje Julide. Mężczyzna nie daje jej spokoju. Z tego też powodu Julide traktuje ozięble Safaka. Natomiast Figen poniża Melek i nazywa ją złodziejką, Elif podsłuchuje całą rozmowę. Kobieta nie może sobie wybaczyć, że naraziła córkę na taki stres. Z kolei dziewczynka czuje się jeszcze bardziej zmotywowana, by pomóc mamie. Piecze z Asl jeszcze więcej ciasteczek na sprzedaż. Macide nie ma pojęcia, kim jest Mahir - kobieta wierzy, że został osierocony w młodym wieku.

"Elif", odcinek 952: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 952. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę, 7 kwietnia 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Zobacz także: Isabella Damla Guvenilir - dziecięca gwiazda tureckich telenoweli. Jaka jest jej historia?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Materiały prasowe TVP