Zamknij

"Elif", odcinek 960 - STRESZCZENIE. Kerem zatrudnia Asli [19.04]

16.04.2021 09:56
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 960. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Kerem zatrudnia Asli. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 960 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 960. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 960: Streszczenie epizodu

Streszczenie 960. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Birce nie może odnaleźć swojego konkursowego projektu. Dziewczyna podejrzewa, że ktoś mógł wyrzucić jej pracę, by wyeliminować ją z konkursu. Natomiast Kerem prowadzi rekrutacje na stanowisko swojego asystenta. Mężczyzna nie jest zachwycony kandydatami, do momentu aż w pracy pojawia się Asli. Dziewczyna zawozi dokumenty Elif, Kerem jednak myśli, że chce wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej. W wyniku nieporozumienia daje jej zatrudnienie.

"Elif", odcinek 960: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 960. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 19 kwietnia 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Zobacz także: Isabella Damla Guvenilir - dziecięca gwiazda tureckich telenoweli. Jaka jest jej historia?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl