Zamknij

"Elif", odcinek 970 - STRESZCZENIE. Melek martwi się o Elif [4.05]

30.04.2021 10:40
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 970. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Melek martwi się o Elif. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif"

"Elif", odcinek 970 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 970. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 970: Streszczenie epizodu

Streszczenie 970. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Melek bardzo przejmuje się tym, że Elif poświęca nawet każdy weekend na naukę. Asli chce pomóc, dlatego postanawia odciągnąć dziewczynkę od nauki i zabrać ją do pracy. Niestety nie docierają na miejsce. Elif upada i boleśnie rani sobie kolano. Leman i Alev zauważają, że Safak unika Julide i okazuje jej niechęć. Mahir i Rana knują za plecami Kerema. Z kolei Macide przeżywa dramat - kobieta poddaje się badaniu, które wykazuje, że ma początki choroby Alzheimera.

"Elif", odcinek 970: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 970. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek, 4 maja 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

RadioZET.pl/Teleman.pl