Zamknij

"Elif", odcinek 990 - STRESZCZENIE. Macide zwierza się siostrze [1.06]

31.05.2021 09:50
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 990. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Macide zwierza się siostrze ze swoich problemów. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 990 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 990. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz takżeNetflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 990: Streszczenie epizodu

Streszczenie 990. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Macide opowiada siostrze prawdę o swojej chorobie. Ta obiecuje jej wsparcie, do tego namawia, by nie mówiła dzieciom o chorobie. Z kolei Elif czuje się coraz lepiej i może opuścić szpital. Rana dowiaduje się, że Macide również szuka dziewczynki. Natomiast Mahir otacza opieką Melek i jej córkę. Zdesperowany Emirhan prosi Leman, by powstrzymała Safaka przed wyjazdem. Ta mówi mu, że powodem jego decyzji jest odrzucenie przez jego matkę.

"Elif", odcinek 990: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 990. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć we wtorek 1 czerwca 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Zobacz takżeIsabella Damla Guvenilir - dziecięca gwiazda tureckich telenoweli. Jaka jest jej historia?

RadioZET.pl/Teleman.pl