Zamknij

"Elif", odcinek 991 - STRESZCZENIE. Rana chce porwać Melek [2.06]

01.06.2021 11:09
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 991. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Rana zleca porwanie Melek. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 991 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 991. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 991: Streszczenie epizodu

Streszczenie 991. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Rana dowiaduje się Sedata, gdzie mieszka Melek z córką. Rana nakazuje porwanie Melek. Chce się dowiedzieć, co łączy ją z Tarikiem. Z kolei Emirhan nie może się pogodzić z wyjazdem Safaka. Chłopiec wagaruje i unika matki. Safak spotyka się z Julide, ale tylko po to, by poinformować ją o problemach syna. Kobieta nie ma już złudzeń, że coś jeszcze ich łączy. Natomiast Humeyra bardzo przeżywa, że Levent się od niej odsunął.

"Elif", odcinek 991: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 991. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w środę 2 czerwca 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej.

Zobacz także: Isabella Damla Guvenilir - dziecięca gwiazda tureckich telenoweli. Jaka jest jej historia?

RadioZET.pl/Teleman.pl