Zamknij

"Elif", odcinek 998 - STRESZCZENIE. Melek opowiada o wszystkim Macide [21.06]

11.06.2021 06:46
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 998. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Melek opowiada swoją historię Macide. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Elif".

"Elif", odcinek 998 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Elif"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 998. odcinka serialu "Elif" i szczegóły jego emisji.  

Zobacz także: Netflix: tureckie seriale na platformie. Co można zobaczyć? 

"Elif", odcinek 998: Streszczenie epizodu

Streszczenie 998. odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Mahir odwozi Melek do domu. Asli oznajmia im, że Elif uciekła. Tymczasem dziewczynka pojawia się w domu z Macide i Kymet. Macide jest zaskoczona całą sytuacją, podobnie jak Asli, której trudno uwierzyć, że przyjaciółka pracowała u Haktanrów. Melek tłumaczy, dlaczego zdecydowała się opuścić rezydencję, a Macide opowiada o tym, jak ich szukała. Co więcej, Melek postanawia nie mówić Macide, że jest matką Elif.

"Elif", odcinek 998: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 998. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w poniedziałek 21 czerwca 2021 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Zobacz także: Isabella Damla Guvenilir - dziecięca gwiazda tureckich telenoweli. Jaka jest jej historia?

RadioZET.pl/Teleman.pl