Zamknij

"Elif": wielkie zmiany w serialu. Co się wydarzy w życiu Kerema?

16.06.2021 13:29
Elif
fot. Materiały prasowe TVP

"Elif" to jedna z najpopularniejszych tureckich telenoweli. W Polsce serial można oglądać od kilku lat. Przed widzami jeszcze wiele odcinków. Jak potoczą się losy Kerema, czyli lubianego bohatera? Zdradzamy, co już wiadomo.

"Elif": wielkie zmiany w serialu. Co się wydarzy w życiu Kerema? Serial "Elif" nie jest obecnie emitowany w telewizji ze względu na Euro 2020. Widzowie zastanawiają się, co się wydarzy w serialu po krótkiej przerwie i jaki los czeka Kerema. Czy mężczyzna w końcu odnajdzie szczęście? Ujawniamy, co już wiadomo.

Zobacz także: "Elif", odcinek 998 - STRESZCZENIE. Melek opowiada o wszystkim Macide [21.06]

"Elif": wielkie zmiany w serialu. Co się wydarzy w życiu Kerema?

"Elif" to jedna z najpopularniejszych tureckich telenoweli, emitowanych w Polsce. Produkcja przyciąga przed ekrany wielu widzów, którzy są ciekawi, jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Co się wydarzy w życiu Kerema? Przypominamy, że do tej pory mężczyzna nie miał szczęścia w miłości - jego ukochana wyjechała ze Stambułu, a on jej na to pozwolił, następnie związał się z poczucia obowiązku. Czy wreszcie znajdzie swoją drugą połówkę?

Jak podaje telemagazyn.pl - wszystko wskazuje na to, że ślub Kerema z Parlą nie dojdzie jednak do skutku. Wszystko dlatego, że kobieta będzie zaszantażowana i będzie musiała uciec z urzędu. Jej marzenie o byciu bogatą żoną Kerema zatem się nie spełni. 

Wielu widzów zastanawia się, czy mężczyzna zwiąże się z Asli, z którą świetnie się dogaduje w pracy. Okazuje się, że i tutaj nie będzie happy endu, ale co się wydarzy - dowiemy się w najnowszych epizodach.

"Elif": kiedy serial wróci na antenę TVP1?

Serial "Elif" wróci na antenę TVP1 w poniedziałek 21 czerwca 2021 roku.

Zobacz także: "Przyjaciółki": ruszyły zdjęcia do 18. sezonu. Poznaliśmy też nową gwiazdę serialu!

RadioZET.pl/Teleman.pl