Zamknij

Elżbieta Romanowska w żałobie. Gwiazda "Rancza" pożegnała członka rodziny [FOTO]

Maciej Friedrich
12.05.2020 10:00
Elżbieta Romanowska w żałobie. Gwiazda "Rancza" pożegnała członka rodziny [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Elżbieta Romanowska to aktorka doskonale znana wielbicielom serialu "Ranczo", w którym wcielała się w postać sympatycznej Joli. Niestety, w mediach społecznościowych podzieliła się z fanami smutną wiadomością. We wzruszającym wpisie pożegnała zmarłego dziadka.

Elżbieta Romanowska to popularna aktorka teatralna i serialowa, doskonale znana widzom serialu "Ranczo", w którym wcielała się w rolę sympatycznej Joli. Na swoim koncie ma jednak o wiele więcej kreacji, mogliśmy oglądać ją między innymi w "Pierwszej miłości", "Na Wspólnej" czy "Ojcu Mateuszu". Od 2017 roku wciela się w Aldonę W "Barwach szczęścia". Zajęła drugie miejsce w piątej edycji "Tańca z gwiazdami" emitowanej przez Polsat oraz trzecie w "Twoja twarz brzmi znajomo" w 2019 roku.

Profil Elżbiety na Instagramie obserwuje już ponad 90 tysięcy użytkowników. Niestety, wielbiciele Romanowskiej otrzymali bardzo smutną wiadomość. Aktorka opublikowała wzruszający wpis, w którym pożegnała bardzo bliską osobę. Gwiazda "Rancza" straciła ukochanego dziadka.

 Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: Ela Romanowska wyglądała identycznie jak Ewa Farna [WIDEO]

Elżbieta Romanowska straciła dziadka. Emocjonalny wpis gwiazdy "Rancza"

W poniedziałek 11 maja na profilu Elżbiety Romanowskiej pojawiło się czarno białe zdjęcie ukochanego dziadka i wpis, który poruszył fanów aktorki.

- Tak sobie myślę, że starość Panu Bogu nie wyszła. Często wiąże się z bólem, bezradnością, niemocą. W takich przypadkach śmierć często przynosi spokój i ukojenie. Wierzę, że już nie cierpisz, że razem z Babcią pijesz sobie teraz kawkę i rozwiązujesz krzyżówki, złoszcząc się na nią, że wymyśla słowa, których nie ma. W otoczeniu twoich ukochanych zwierzaków przekomarzacie się i dogryzacie, tak jak tylko Wy to potrafiliście robić. I chociaż my tu na dole jeszcze niejedną łzę uronimy, tęskniąc, to świadomość, że już nie towarzyszy Ci ból, sprawia, że i nasz ból jest mniejszy. Do zobaczenia Dziadku  - pożegnała zmarłego członka rodziny aktorka.

Wierni fani Elżbiety bardzo współczują aktorce. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy ze słowami otuchy. My także dołączamy i składamy kondolencje z powodu śmierci dziadka.

 Elżbieta Romanowska pokazała się bez makijażu. Fani: „Boska”

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Ranczo"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF