Zamknij

Emilia Stachurska: Jak wygląda dziś Zuzia Skalska z serialu "Niania"?

Patrycja Chudolińska
14.04.2020 15:39
Emilia Stachurska
fot. Bartosz KRUPA/East News

"Niania" to serial, który w latach 2005-2009 cieszył się olbrzymią oglądalnością. Także dziś widzowie z sentymentem wspominają perypetie Frani oraz rodziny Skalskich. Jak wygląda Emilia Stachurska, która ponad 10 lat temu wcielała się w rolę małej Zuzi Skalskiej? Teraz jest już młodą kobietą.

Emilia Stachurska zdobyła popularność właśnie jako mała Zuzia Skalska w serialu "Niania". Serial emitowany na TVN-ie w latach 2005-2009 doczekał się dziewięciu sezonów. Mimo upływu lat aktorzy, którzy wcielali się w najważniejsze postacie, wciąż cieszą się sympatią widzów. Wiemy, jak potoczyła się dalsza kariera Agnieszki Dygant, Tamary Arciuch oraz Tomasza Kota. A czym zajmuje się dzisiaj Emilia Stachurska?

Emilia Stachurska w serialu Niania
fot. TRICOLORS/East News

Emilia Stachurska z serialu "Niania". Jak wygląda dziś serialowa Zuzia Skalska?

Emilia Stachurska urodziła się 22 września 1997 roku. Podczas emisji pierwszych odcinków serialu "Niania" miała zaledwie 8 lat. Była to jej pierwsza rola telewizyjna. W dzieciństwa Emilia interesowała się także tańcem oraz śpiewem. W 2014 roku Emilia Stachurska udzieliła wywiadu w programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN". Przyznała wtedy, że kariera aktorska nigdy nie była dla niej najważniejsza.

- Ja zawsze szkołę, naukę czy jakąś tam przyszłą karierę stawiałam wyżej niż te przygody z telewizją. Kiedyś rzeczywiście mogę w to pójść, natomiast chce też mieć zawód bardziej stały (...) Kiedyś myślałam o genetyce albo inżynierii, może biotechnologia - wyznała.

Emilia Stachurska zagrała gościnnie w serialu "Julia" oraz "Lekarze". Jak teraz wygląda? Mocno się zmieniła.

RadioZET.pl/PCh