Zamknij

Emily in Paris: nowy serial twórcy "Seksu w wielkim mieście" trafi w tym roku na Netflixa

17.07.2020 13:41
Lily Collins
fot. Instagram/@lilycollins

"Emily in Paris" to serial twórcy kultowego "Seksu w wielkim mieście", Darrena Stara. Produkcja ma się pojawić jeszcze w tym roku na Netflixie. W głównej roli zobaczymy Lily Collins. Zapowiada się hit.

Emily in Paris: nowy serial twórcy "Seksu w wielkim mieście" trafi w tym roku na Netflixa. "Seks w wielkim mieście" to fenomen na skalę światową. Produkcja, przedstawiająca losy Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker) i jej przyjaciółek, jest doceniana przez kolejne pokolenia. Wiadomo już, że twórca serialu, Darren Star, pracuje nad czymś nowym. Co więcej, serial "Emily in Paris" wyprodukuje Netflix. Co już jest pewne?

Zobacz także: HBO ujawnia najchętniej oglądane seriale w pierwszej połowie 2020 roku 

Emily in Paris: nowy serial twórcy "Seksu w wielkim mieście" trafi w tym roku na Netflixa

"Emily in Paris" to zapowiadany serial Netflixa, którego twórcą jest Darren Star, odpowiedzialny za sukces "Seksu w wielkim mieście". Wiadomo, że produkcja trafi na Netflixa jesienią tego roku. W tytułową bohaterkę wcieli się Lily Collins

"Emily in Paris" ma opowiadać historię ambitnej młodej kobiety, która pracuje w marketingu w jednej z firm w Chicago. Pewnego dnia dostaje angaż w Paryżu. Emily ma się zajmować promowaniem luksusowych marek, co jest spełnieniem jej marzeń.

Wiadomo już, że stroje głównej bohaterki odpowiada Patricia Field, stylistka "Seksu w wielkim mieście". W mediach społecznościowych już teraz można zobaczyć efekty jej pracy. 

Premiera serialu jest przewidziana na jesień, jednak nie ma jeszcze konkretnej daty. "Emily in Paris" ma się składać z dziesięciu odcinków, każdy z nich będzie trwał pół godziny. Zdjęcia powstawały w Paryżu. W obsadzie znaleźli się: Lily Collins, Ashley Park, Philippine Leroy Beaulieu, Lucas Bravo, Samuel Arnold, Camille Razat i Bruno Gouery

Poniżej można zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu serialu "Emily in Paris":

Zobacz także: Chilling Adventures of Sabrina: powstała petycja o przedłużenie serialu 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Vogue.pl