Zamknij
"Emily w Paryżu" powraca! Netflix pokazał pierwsze fotki z 2. sezonu [ZDJĘCIA]
9 Zobacz galerię
fot. Stéphanie Branchu/materiały prasowe Netflix

"Emily w Paryżu" to zeszłoroczny hit Netflixa, który już wkrótce powróci z nowymi odcinkami. Jak zmienili się bohaterowie? Zobaczcie pierwsze zdjęcia promujące 2. sezon "Emily w Paryżu".

"Emily w Paryżu" z Lily Collins w roli głównej to nieoczekiwany hit Netflixa. Mimo, iż produkcja zgarniała mieszane recenzje, zyskała wielką popularność i wielu fanów z wypiekami na twarzy wyczekuje nowych odcinków. Co tym razem czeka bohaterów? Zobaczcie pierwsze zdjęcia.

"Emily w Paryżu": pierwsze zdjęcia z 2. sezonu serialu Netflixa

O fabule 2. sezonu "Emily w Paryżu" wiemy obecnie niewiele. Twórcy obiecują więcej mody i jeszcze więcej romansów. Wiemy również, że tytułowa bohaterka znajdzie nowy obiekt westchnień. Czy to oznacza koniec jej romansu z Gabrielem? Przekonamy się.

Jeśli ciekawi was, jak prezentują się główni bohaterowie w 2. sezonie "Emily w Paryżu", zajrzyjcie do naszej galerii zamieszczonej w górnej części artykułu, gdzie znajdziecie pierwsze zdjęcia promocyjne.

"Emily w Paryżu 2": kiedy premiera na Netflix?

Dokładna data premiery 2. sezonu "Emily w Paryżu" nie została jeszcze ujawniona. Poznamy ją prawdopodobnie podczas zapowiadanego eventu Netflixa "Tudum", który odbędzie się już w sobotę 25 września 2021 roku. Wówczas zapewne opublikowana zostanie pierwsza zapowiedź nowych odcinków.

W rolach głównych powrócą Lily Collins jako Emily, Ashley Park jako Mindy, Lucas Bravo jako Gabriel, Camille Razat jako Camille, Philippine Leroy Beaulieu jako Sylvie, Samuel Arnold jako Julian, Bruno Gouery jako Luke, Arnaud Viard jako Paul Brossard, Kate Walsh jako Madeline oraz William Abadie w roli Antoine'a Lamberta, który awansował do stałęj obsady.

Nie obejdzie się też bez nowych twarzy. W 2. sezonie "Emily w Paryżu" wystąpią także Jeremy O. Harris ("Zola") oraz Arnaud Binot ("Modern Family"), a także Lucien Laviscount, którego poznamy jako Alfiego - nowego ukochanego Emily.

RadioZET.pl/Netflix/Deadline.com