Zamknij

Netflix ujawnił tytuł swojego najlepszego serialu komediowego 2020 roku. Będziecie zaskoczeni

05.05.2021 13:21
Emily w Paryżu
fot. materiały prasowe Netflix

Netflix podzielił się informacją na temat swojego najchętniej oglądanego serialu komediowego 2020 roku. Co to za produkcja? Niech za podpowiedź posłuży fakt, że zwycięska liczba widzów została bardzo szybko przeliczona na croissanty i butelki Champere.

Jaki jest najlepszy komediowy serial na Netflix? Na to pytanie z pewnością każdy ma swoją odpowiedź. Giganta streamingowego przede wszystkim interesują jednak liczby, a z nich wynika, że najlepszym serialem komediowym serwisu w 2020 roku była produkcja o tytule... "Emily w Paryżu".

"Emily w Paryżu" najlepszym serialem komediowym Netflixa w 2020 roku

Opowieść o dwudziestokilkuletniej Amerykance, która stawia pierwsze kroki w paryskim świecie mody, miłości i nieznanych jej norm społecznych, trafiła na ekrany w październiku 2020 roku, budząc duże zainteresowanie widzów. Jak duże? Jak poinformował serwis, "Emily w Paryżu" udało się zgromadzić przed telewizorami 58 milionów odbiorców, co uczyniło z tej produkcji najchętniej oglądany serial komediowy Netflixa w 2020 roku.

Netflix ogłosił tę radosną nowinę przy okazji podawania informacji o rozpoczęciu zdjęć do 2. sezonu "Emily w Paryżu". Natomiast na oficjalnym instagramowym koncie serialu pojawiła się specjalna infografika, przeliczająca ten zwycięski wynik na croissanty, wieże Eiffla i butelki Champere.

Zobacz także

"Emily w Paryżu" - kiedy premiera 2. sezonu?

W 2. sezonie czeka nas ponowne spotkanie z Lily Collins w roli Emily, a także z jej przyjaciółmi i współpracownikami. W nowych odcinkach mają powrócić m.in.  Lucas Bravo jako Gabriel, Camille Razat jako Camille, Ashley Park jako Mindy i oczywiście Philippine Leroy-Beaulieu w roli Sylvie.

Choć prace nad 2. sezonem "Emily w Paryżu" już trwają, wciąż nie wiadomo jeszcze, kiedy nowe odcinki pojawią się na Netflix. Być może twórcom uda się zdążyć przed końcem 2021 roku, ale to jeszcze nic pewnego. Niemniej, biorąc przykład z tytułowej bohaterki serialu, staramy się myśleć pozytywnie i z nadzieją czekamy na ogłoszenie bliskiej daty premiery.

RadioZET.pl/Netflix