Zamknij

"Emily w Paryżu" to hit Netflixa. Czy powstanie 2. sezon serialu? [DATA]

27.09.2021 07:30
Lily Collins
fot. ABaca/East News

"Emily in Paris" to serial twórców "Seksu w wielkim mieście". Produkcja z marszu stała się hitem Netflixa. Czy powstanie kolejny sezon serialu? Zdradzono szczegóły.

"Emily w Paryżu" to hit Netflixa. Produkcja zadebiutowała na platformie w piątek, 2 października 2020 roku i od razu stała się jedną z najpopularniejszych. Krytycy uważają, że serial ma się nijak do "Seksu w wielkim mieście", jednak nie brakuje zachwyconych internautów i osób, które obejrzały cały sezon w jeden wieczór. Czy Netflix planuje kontynuację "Emily w Paryżu"?

Zobacz także:  Netflix w październiku. 7 produkcji, na które czekamy [WIDEO] 

"Emily w Paryżu" to nowy hit Netflixa. Czy powstanie 2. sezon serialu?

Netflix wyprodukował serial, którego twórcą jest Darren Star, autor kultowego "Seksu w wielkim mieście". Tym razem główną bohaterką jest Emily, dziewczyna marzy o pracy w modzie, co udaje się jej zrealizować. Pewnego dnia opuszcza rodzinne Chicago, by podjąć pracę w marketingu w Paryżu. Amerykanka nie zna francuskiego, jednak postanawia podjąć się wyzwania. 

Serial cieszy się obecnie na Netflixie ogromną popularnością. Fani już teraz zadają sobie pytanie, czy powstanie kontynuacja "Emily w Paryżu". To pewne, że Netflix stworzy 2. sezon serialu "Emily w Paryżu".

Jak podaje Oprah.mag.com - Star zdradził, że w kolejnej części Emily ma się bardzo zmienić. Przede wszystkim nie będzie przeżywać szoku kulturowego i zacznie sobie układać życie w obcym mieście.

"Emily w Paryżu". Kiedy premiera drugiego sezonu?

Data premiery 2. sezonu "Emily w Paryżu" jest już znana. Odbędzie się ona 22 grudnia 2021 roku na platformie Netflix.

Zobacz także:  Netflix podaje nowości na październik 2020. Lista premier filmów i seriali 

RadioZET.pl/Express.co.uk