Zamknij

„Emily w Paryżu”: zaskakujący zwiastun 2. sezonu hitu Netflixa [WIDEO]

18.11.2021 16:16
Emily w Paryżu - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Emily w Paryżu” powraca. Netflix opublikował właśnie pierwszy zwiastun nowych odcinków jednego ze swoich najbardziej popularnych seriali. Co wydarzy się w nowej serii? Kiedy premiera?

Emily w Paryżu” (org. „Emily in Paris”) to j eden z największych hitów platformy streamingowej Netflix. Opowieść o młodej dziewczynie, która wyjeżdża do pracy w Paryżu, stał się hitem wśród widzów zaraz po swojej premierze we wrześniu 2020 roku. Widzowie  z wielką chęcią oglądali perypetie Emily i mimo, że mieli sporo krytycznych uwag, co do tego, w jaki sposób przedstawieni są w nim bohaterowie, o serialu mówili wszyscy. Nic dziwnego, że Netflix poszedł za ciosem i zamówił sezon nr 2. Teraz dostaliśmy właśnie pierwszy zwiastun nadchodzących odcinków.

„Emily w Paryżu”, sezon 2 – zwiastun 

Nowy sezon reklamowany jest następującym materiałem promocyjnym:

„Emily w Paryżu”, sezon 2 – twórcy i obsada

Pomysłodawcą i głównym scenarzystą serialu jest Darren Starr, człowiek odpowiedzialny za sukces takich hitów jak „ Seks w wielkim mieście” czy „ Beverly Hills, 90210”. Na ekranie będziemy mogli oglądać natomiast: Lily Collins, Lucasa Bravo, Ashley Park, Philippine Leroy-Beaulieu, Samuela Arnolda, a w nowych odcinkach dołączą do nich także: Lucien Laviscount Jeremy O. Harris czy Arnaud Binot.

„Emily w Paryżu”, sezon 2 – kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków popularnego serialu przygotowana jest na 22 grudnia.

Czytaj także:  Netflix kasuje kolejny popularny serial po jednym sezonie. Czy platforma nie lubi łyżwiarzy? [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowe Netflixa