Zamknij

Gwiazda "The Crown" w nowym serialu limitowanym. O czym opowie "Retreat"?

12.10.2021 12:14
Emma Corrin The Crown
fot. materiały prasowe Netflix

Emma Corrin, znana jako księżna Diana z "The Crown", otrzymała główną rolę w kolejnym serialu. W "Retreat" zagra detektywkę na tropie zbrodni.

Emma Corrin dała się poznać światu jako delikatna i utalentowana osoba, która wykonała fantastyczną pracę, wcielając się w postać księżnej Diany w 4. sezonie "The Crown"Została za nią wyróżniona m.in. Złotym Globem i nominacją do Emmy. Teraz swój talent będzie wykorzystywać w nowym serialu limitowanym pt. "Retreat".

Emma Corrin z "The Crown" gwiazdą serialu "Retreat"

"Retreat" ma być typową detektywistyczną opowieścią ze współczesnym sznytem w stylu "Na noże". Zabraknie tutaj genialnego, zawodowego detektywa jak Sherlock Holmes czy Herkules Poirot. W jego miejscu pojawi się niejaka Darby Hart (Emma Corrin) - przedstawicielka pokolenia Z, która znalazła się w gronie dwunastu osób zaproszonych do olśniewającej samotni przez stroniącego od ludzi miliardera. Kiedy jeden z gości zostaje znaleziony martwy, Darby postanawia wszcząć śledztwo i znaleźć mordercę, zanim zginie kolejna osoba.

"Retreat": Obsada i twórcy

Emma Corrin jest póki co jedyną ogłoszoną gwiazdą serialu. Za jego scenariusz i reżyserię odpowiadają Brit Marling i Zal Batmanglij - twórcy znanego serialu sci-fi  Netflixa pt. "The OA". Duet znalazł się też w gronie producentów wykonawczych obok Andrei Sperling. Serial jest produkowany przez studio FX Productions. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/Deadline