Zamknij

"Euforia" specjalny odcinek już na HBO GO. Jest zapowiedź drugiego epizodu

08.12.2020 15:00
Euforia
fot. Materiały prasowe HBO

"Euforia" powraca w grudniu. Co prawda na drugi sezon przyjdzie jeszcze poczekać, ale HBO zapowiada dwa odcinki specjalne. Pierwszy pojawił się już na HBO, drugi będzie można zobaczyć w styczniu 2021 roku.

"Euforia"  już na HBO GO. Mamy zwiastun odcinka specjalnego. Jest on poświęcony Rue, czyli bohaterce, w którą wciela się Zendaya. Natomiast duga część będzie opowiadać o losach Jules. Czego możemy się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: „Euforia“ – Zendaya prezentuje plakaty i zdradza szczegóły odcinków specjalnych 

"Euforia": odcinek specjalny już na HBO GO. Pojawił się zwiastun 

"Euforia" to serial HBO z 2019 roku. Został nagrodzony trzema statuetkami Emmy. Od miesięcy jest zapowiadany 2. sezon produkcji. Niestety plany filmowców pokrzyżowała pandemia koronawirusa, która skutecznie odsuwała możliwość pracy na planie. Na kontynuację "Euforii" trzeba będzie jeszcze poczekać, ale twórcy zapowiadają dwa specjalne odcinki.

Pierwszy z nich, poświęcony bohaterce Rue, trafił 4 grudnia 2020 roku na HBO GO. Jest on zatytułowany "Trouble Don't Last Always". Poniżej można zobaczyć zwiastun. W epizodzie śledzimy losy Rue, po tym jak została porzucona na peronie przez Jules.

"Euforia": kiedy premiera specjalnego odcinka na HBO GO?

Specjalny odcinek serialu "Euforia" miał mieć premierę 6 grudnia 2020 roku, jednak epizod trafił na platformę HBO GO już w piątek, 4 grudnia 2020 roku. Natomiast drugi epizod o losach Jules będzie można zobaczyć w 25 stycznia 2020 roku.

Zobacz także: "Euforia" - 7 produkcji podobnych do głośnego serialu HBO 

RadioZET.pl/HBO Polska