Zamknij

"Euforia": Zendaya w zwiastunie 2. sezonu produkcji HBO. Znamy datę premiery nowych odcinków [WIDEO]

24.11.2021 07:53
Euforia - Hunter Schafer, Zendaya - kadr z serialu HBO
fot. Everett Collection/East News

Stacja HBO zaprezentowała zwiastun 2. sezonu serialu "Euforia" z Zendayą w roli głównej. Zapowiedź zdradziła datę premiery nowych odcinków produkcji.

Ogromny hit HBO powraca z nowym sezonem! Kolejne odcinki serialu "Euforia" doczekał się zwiastuna, który nie tylko zdradza, co czeka Rue, graną przez Zendayę, ale również potwierdza datę premiery 2. sezonu produkcji.

"Euforia" sezon 2: zwiastun serialu HBO

Pierwszy sezon "Euforii" z Zendayą w roli nastolatki, która musi sobie radzić z najróżniejszymi problemami życiowymi, odniósł ogromny sukces, zdobywając między innymi 3 nagrody Emmy. Widzowie serialu czekają obecnie na 2. sezon produkcji.

Stacja HBO podzieliła się najnowszą zapowiedzią, w której zasugerowano, co wydarzy się w kontynuacji "Euforii". Jak zwykle dramat miesza się z elementami humorystycznymi.

Zwiastun rozpoczyna się od Rue śpiewającej i tańczącej z poduszką do utworu "Call Me Irresponsible" Michaela Bublé, która ewidentnie jest pod wpływem narkotyków. Pojawiają się też urywki z rozmaitych scen nowego sezonu, które zdradzają co nieco na temat wydarzeń ukazanych w nadchodzących odcinkach. Oprócz samej zapowiedzi zaprezentowano również opis fabuły 2. sezonu serialu.

17-letnia Rue (Zendaya) musi znaleźć nadzieję, równoważąc presję miłości, straty i uzależnienia, funkcjonując pośród przeplatających się żyć w miasteczku East Highland.

Twórcą serialu jest Sam Levinson. "Euforia" została oparta na izraelskim miniserialu o tym samym tytule, który powołali do życia Ron Leshem i Daphna Levin. Serial opowiada o nastoletniej Rue i paczce jej kolegów ze szkoły średniej, którzy zmagają się z problemami związanymi z narkotykami, seksem i przemocą.

"Euforia" sezon 2: kiedy premiera na HBO?

Według powyższej zapowiedzi debiutancki odcinek 2. sezonu "Euforii" trafi na HBO, HBO Max i HBO Go już 9 stycznia 2022 roku. W serialu wystąpili Zendaya, Hunter Schafer, Nika King, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Storm Reid oraz Austin Abrams. W 2. sezonie do obsady dołączyli między innymi piosenkarz Dominic Fike, Minka Kelly ("Titans") i Demetrius ‘Lil Meech’ Flenory Jr. ("BMF").

RadioZET.pl/HBO/YouTube