Zamknij
Co kryją jej oczy
10 Zobacz galerię
fot. Josh Barratt/Netflix

"Co kryją jej oczy" to nowy hit platformy Netflix. W serialu uwagę przyciąga bohaterka Adele, w którą wciela się Eve Hewson. Kim jest ta aktorka, gdzie jeszcze można ją zobaczyć? Podajemy szczegóły. 

Kim jest Eve Hewson z serialu "Co kryją jej oczy"? Aktorka zwróciła na siebie uwagę w brytyjskim serialu Netfixa, opartym na thrillerze erotycznym autorstwa Sarah Pinborough. Hewson nie jest debiutantką, a do tego jest córką zasłużonego muzyka. Kim jest, gdzie jeszcze grała, skąd pochodzi i ile ma lat? Poniżej przybliżamy sylwetkę Eve Hewson.

Zobacz także:  "Co kryją jej oczy", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

Eve Hewson z serialu "Co kryją jej oczy". Kim jest aktorka?

Eve Hewson jest gwiazdą najnowszego serialu Netflixa o tytule "Co kryją jej oczy", gdzie wciela się w Adele. To przejmująca i mroczna postać, a gra aktorska Hewson wybija się na pierwszy plan. Aktorka przyszła na świat 7 lipca 1991 roku w Dublinie. Jest córką Bono z zespołu U2 i jego żony Ali Hewson. Ma siostrę i dwóch braci.

Hewson od najmłodszych lat wyrażała zainteresowanie aktorstwem. Pierwszy angaż otrzymała w wieku 18 lat w produkcji "The 27 Club". Ważną rolę otrzymała w 2011 roku w filmie "Wszystkie odloty Cheyenne'a". Następnie przez trzy lata pojawiała się w serialu "The Knick", gdzie towarzyszyła Clive'owi Owenowi. Jej najnowszymi projektami są dwa seriale - "Wszystko, co lśni" oraz "Co kryją oczy", gdzie partnerują jej Simona Brown ("Kiss Me First"), Tom Bateman ("Morderstwo w Orient Expressie", "Śmierć na Nilu") oraz Robert Aramayo ("Gra o tron").

29- letnia Eve Hewson nie poszła jednak na łatwiznę. Ukończyła studia na New York University, a do tego śmiało rozpycha się łokciami w wyścigu po coraz lepsze role. A jak wygląda na co dzień? Można sprawdzić w naszej galerii.

"Co kryją jej oczy": gdzie oglądać serial?

Serial "Co kryją jej oczy" miał premierę 17 lutego 2021 roku. Produkcja jest dostępna dla wszystkich użytkowników platformy Netflix. Jest to opowieść o losach Louise, która wdaje się w znajomość z małżeństwem Ferguson. Kobieta romansuje z Davidem, ale nie potrafi zrezygnować z relacji z jego żoną Adele. Nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielkie niebezpieczeństwo na nią czyha.

Zobacz także:  Tim Burton nakręci serial dla platformy Netflix. Opowie on o losach Wednesday Adams

RadioZET.pl