Zamknij
Ewa Gorzelaak z Na Wspólnej. Jak dziś wygląda i co robi?
6 Zobacz galerię
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/ East News

Ewa Gorzelak zasłynęła rolą Gabrysi w polskim serialu "Na Wspólnej". Szybko zniknęła jednak ze świata show-biznesu. Co do tego doprowadziło? Czym dziś zajmuje się Ewa Gorzelak i jak wygląda? Sprawdziliśmy. 

Ewa Gorzelak to polska aktorka telewizyjna i teatralna, którą większość osób kojarzy z występu w "Na Wspólnej". Rola Gabrieli Góralczyk-Nowak przyniosła jej rozgłos, który szybko jednak przeminął. Dlaczego? 

Ewa Gorzelak z "Na Wspólnej". Jak dziś wygląda i co robi?

Ewa Gorzelak ma na koncie występy w takich produkcjach jak "Na Wspólnej", "M jak miłość""Złotopolscy""Na dobre i na złe", "Pensjonat pod Różą" i "Ojciec Mateusz". Choć w większości były to epizodyczne występy, aktorka zapracowała na swoje 5 minut sławy. W pierwszych odcinkach tvn-owskiej telenowli "Na Wspólnej" wcieliła się w jedną z głównych bohaterek - Gabrysię.

Zobacz także: Polskie seriale - jak dobrze nasz popularne polskie seriale? [QUIZ]

Życie Ewy Gorzelak diametralnie się zmieniło w 2006 roku, gdy u jej synka zdiagnozowano nowotwór mózgu. Aktorka poświęciła się walce o życie chłopca i ostatecznie ją wygrała. Nie powróciła jednak do telewizyjnej kariery. Założyła fundację "Nasze Dzieci", dzięki której niesie pomoc rodzinom mierzącym się z tym samym koszmarem, któremu sama stawiła czoła.

Dziś Ewa Gorzelak pracuje również w teatrze, gdzie spełnia się zarówno jako aktorka, jak i producentka. Jak teraz wygląda gwiazda "Na Wspólnej"? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz też: 10 zapomnianych polskich gwiazd - zobacz, jak wyglądają teraz