Zamknij
Ewelina Serafin
8 Zobacz galerię
fot. Tricolors/East News

Ewelina Serafin przez lata wcielała się w serialu "M jak miłość" w Kasię, przyjaciółkę Mostowiaków. Czym obecnie się zajmuje i jak wygląda? Sprawdziliśmy.

Ewelina Serafin była gwiazdą "M jak miłość". Przypominamy, że w listopadzie tego roku minęło 20 lat od emisji pierwszego odcinka. Serafin wcielała się w Kasię, sympatyczną barmankę z Grabiny i przyjaciółkę Marka (Kacper Kuszewski) i Hanki Mostowiaków (Małgorzata Kożuchowska). Sprawdziliśmy, czym się obecnie zajmuje i jak wygląda.

Zobacz także:  10 ciekawostek o "M jak miłość". Tego możecie nie wiedzieć o tym popularnym serialu

Ewelina Serafin była gwiazdą "M jak miłość". Jak obecnie wygląda aktorka?

Ewelina Serafin urodziła się w 1977 roku. Aktorka pochodzi z Opola. Jej przygoda z serialem "M jak miłość" nie jest przypadkowa, bo od najmłodszych lat stawiała na aktorstwo. W 2000 roku ukończyła studia na wydziale aktorskim PWSFTViT w Łodzi.

Rola w "M jak miłość" była dla Eweliny Serafin przełomowa. Aktorka wcielała się w Kasię Wójcik przez 11 lat. Po zakończeniu pracy na planie "M jak miłość" pojawiała się jeszcze w wielu innych polskich produkcjach - mowa o takich tytułach jak: "Ojciec Mateusz", "Rezydencja" czy "Pierwsza miłość" i "Barwy szczęścia".

Ewelina Serafin występuje także na deskach teatrów - zagrała w takich sztukach jak "Śluby panieńskie" czy "Sztukmistrz z Lublina". Prywatnie aktorka jest mamą i wielbicielką pudelków. 43-latka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje kulisy swojej pracy, ale także domowe życie. A jak obecnie wygląda? Można zobaczyć w naszej galerii.

Zobacz także:  Mija 20 lat od emisji "M jak miłość". Jak wyglądał premierowy odcinek? 

RadioZET.pl/