Zamknij

Kit Harington i Meryl Streep w nowym serialu Apple TV+. O czym opowie "Extrapolations"?

20.10.2021 14:45
Kit Harington i Meryl Streep w nowym serialu Apple TV+. O czym opowie "Extrapolations"?
fot. Invision/Invision/East News; The Canadian Press/Associated Press/East News

Kit Harington i Meryl Streep stanęli na czele gwiazdorskiej obsady "Extrapolations" - nowej antologii od Apple TV+. Co wiemy na temat serialu?

Apple TV+ szykuje nowy serial z iście gwiazdorską obsadąKrólowa Hollywood znów zawita na małym ekranie, a  Kit Harington zrobi sobie krótką przerwę od bycia superbohaterem. "Extrapolations" stanowić będzie ośmioodcinkową antologię, która - sądząc po obsadzie i podejmowanej tematyce - ma realną szansę wejść do panteonu najlepszych seriali platformy Apple TV+. Nie wybiegając jednak tak daleko w przyszłość, poniżej prezentujemy wam pierwsze szczegóły związane z produkcją.

"Extrapolations": Kit Harington i Meryl Streep gwiazdami nowego serialu Apple TV+

Jak podaje serwis Deadline, "Extrapolations" opowie nam o tym, jak nadciągające zmiany klimatyczne wpłyną na miłość, wiarę, pracę i rodzinę, w skali zarówno osobistej, jak i globalnej. Kit Harington (znany powszechnie z roli Jona Snow w "Grze o tron") wcieli się w rolę Nicholasa Biltona - dyrektora generalnego przemysłowego giganta. Tożsamość bohaterki granej przez Meryl Streep (której raczej nikomu przedstawiać nie trzeba) owiana jest zaś tajemnicą.

W obsadzie "Extrapolations" znaleźli się również: Gemma Chan (z którą Karington współpracował już przy okazji "Eternals" od Marvela), Sienna Miller ("Na cały głos"), Tahar Rahim ("Prorok"), Matthew Rhys ("Perry Mason"), Daveed Diggs ("Snowpiercer"), Adarsh Gourav oraz gwiazdor "Przyjaciół" David Schwimmer

Za powstanie serialu odpowiada Scott Z. Burns, który pełni funkcję zarówno showrunnera, jak i reżysera i scenarzysty. Producentami wykonawczymi są zaś Michael Ellenberg, Greg Jacobs, Dorothy Fortenberry i Lindsey Springer. Przewidywana data premiery "Extrapolations" nie została jeszcze ujawniona.

RadioZET.pl/Deadline.com