Zamknij

Netflix zapowiada nowy hiszpański serial twórcy "Szkoły dla elity"

20.11.2020 12:20
Netflix
fot. Shutterstock

Hiszpańskie seriale cieszą się ogromną popularnością w Polsce. To już pewne, że na Netflixie pojawi się kolejna produkcja, czyli serial "Feria". Pracuje przy nim twórca "Szkoły dla elity". Co już wiemy o projekcie?

"Feria": Netflix zapowiada nowy hiszpański serial twórcy "Szkoły dla elity". Fabuła produkcji ma być osadzona w latach 90. Wiadomo już, że ruszyły prace na planie. Kiedy można się spodziewać premiery, o czym opowiada "Feria" i kto wystąpi w serialu? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także:  Najlepsze hiszpańskie seriale na Netflix. Co oglądać po "Domu z papieru"? 

"Feria": nowy hiszpański serial Netflixa - fabuła i obsada

Netflix stworzy kolejny hiszpański serial. "Feria" ma być thrillerem osadzonym w latach 90. Akcja serialu ma się toczyć w andaluzyjskim górskim miasteczku. Dwie nastoletnie siostry odkrywają, że ich rodzice nie są dobrymi ludźmi. Dziewczyny muszą stawić czoła straszliwej zbrodni, która pochłonęła wiele ofiar. Będą musiały przetrwać w miejscu, gdzie wszyscy mieszkańcy ich nienawidzą. 

Reżyserami serialu są Jorge Dorado i Carles Torrens, natomiast jednym z twórców serialu jest Carlos Montero, odpowiedzialny za sukces "Szkoły dla elity". W obsadzie znaleźli się: Marta Nieto, Ana Tomeno, Carla Campra, Angela Cermonte, Patricia Lopez, Isak Derriz oraz Ernest Villegas.

"Feria": kiedy premiera hiszpańskiego serialu Netflixa?

Na ten moment Netflix nie zdradza, kiedy "Feria" trafi na platformę. Prace na planie hiszpańskiego serialu są dopiero w początkowej fazie. Możemy zakładać, że "Feria" pojawi się na platformie najwcześniej w drugiej połowie 2021 roku.

Zobacz także:  Netflix robi porządki na platformie. Z biblioteki zniknie wiele produkcji [LISTA]

RadioZET.pl/Upflix.pl