Zamknij

Powstaje kontynuacja "Flintstonów". W roli głównej wystąpi Elizabeth Banks

28.04.2021 11:33
Flintstonowie - kadr z serialu
fot. Album Online/Easte News

Już niedługo "Flintstonowie" doczekają się kontynuacji. Mowa o serialu animowanym "Bedrock", który skupi się na córce tytułowych bohaterów - Pebbles, której głosu użyczy Elizabeth Banks. 

Stacja Fox pracuje nad serialem animowanym "Bedrock" opowiadającym o dorosłym życiu Pebbles Flintston. W główną bohaterkę wcieli się znana z "Igrzysk śmierci" i "Aniołków Charliego" Elizabeth Banks.

"Bedrock" - kontynuacja kultowej kreskówki "Flintsonowie"

O Flintstonach słyszał chyba każdy. Stworzona w 1960 roku przez  William Hannę i Josepha Barberę pocieszna rodzina jaskiniowców doczeka się niebawem nowych przygód. Serial "Bedrock" odmieni jednak ich oblicze.

Jak podaje Deadline, stacja Fox zaprezentuje niebawem światu serial animowany o dorosłej Pebbles. Będzie to komedia skierowana do widzów dorosłych. Fabuła "Bedrock" pokaże dalsze losy rodziny Flintstonów, które rozgrywają się 20 lat po wydarzeniach z oryginalnego serialu. Fred będzie stał u progu emerytury, a dwudziestokilkuletnia Pebbles rozpocznie własną karierę. Widzowie zobaczą nie tylko przemianę bohaterów, ale również całego ich świata, ponieważ w serialu zobaczymy, jak epoka kamienia łupanego ustępuje miejsca epoce brązu. Dla mieszkańców tytułowego miasta ta ewolucja będzie trudnym wyzwaniem.

To nie pierwsza próba pokazania dorosłego życia Pebbles. W 1993 roku powstał telewizyjny film animowany z Megan Mullally w roli głównej, w którym córka Freda i Wilmy wyszła za Bam-Bama, pracowała dla agencji reklamowej i przeprowadziła się z mężem do Hollyrock - ficyjnej wersji Hollywood.

O tym, że Fox pracuje nad nową wersją "Flintstonów" wiadomo już od dawna. Wcześniej nad przedsięwzięciem miał czuwać Seth MacFarlane - twórca odpowiedzialny za takie produkcje jak "Family Guy" czy "Amerykański tata". Finalnie jego serial nie powstał, więc poszukano kolejnych osób zainteresowanych tchnięciem nowego życia w kultową kreskówkę.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"Bedrock" - kiedy premiera serialu?

Banks nie tylko wcieli się w główną bohaterkę "Bedrock", ale odpowie również za produkcję tytułu. Scenariusz pilotażowego odcinka napisze Lindsay Kerns znana z "Jurassic World: Camp Cretaceous" i "DC Super Hero Girls". Na razie nie zdradzono daty premiery pierwszego odcinka kontynuacji "Flintstonów". 

RadioZET.pl/Deadline
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET