Zamknij

Florence Pugh w "Hawkeye"? Nowa Czarna Wdowa ma się pojawić w serialu Marvela

01.12.2020 13:49
Florence Pugh pojawi się w serialu Hawkeye?
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/ East News

Florence Pugh pojawi się w serialu "Hawkeye"? Według ostatnich doniesień, nowa gwiazda Marvela dołączy do Jeremy'ego Rennera w produkcji Disney Plus. Jaki będzie jej udział?

Florence Pugh jako nowa Czarna Wdowa w serialu Marvela. Zagraniczne media donoszą, że młoda aktorka pojawi się w serialu "Hawkeye" u boku Jeremy'ego Rennera. Szczegóły poniżej.

Florence Pugh pojawi się w serialu "Hawkeye"?

Florence Pugh to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda filmów "Midsommar. W biały dzień" i "Małe kobietki" już wkrótce dołączy do ekipy Kinowego Unierwsum Marvela. Jej udział nie ograniczy się jednak wyłącznie do "Czarnej Wdowy".

Zobacz także

Odgrywana przez Florence Pugh Yelena Belova ma zostać nową twarzą Marvela i zastąpić Natashę Romanoff (graną przez Scarlett Johansson) w roli Czarnej Wdowy. Najnowsze doniesienia wskazują, że Yelena będzie jedną z bohaterek nadchodzącego serialu "Hawkeye", który powstaje na potrzeby Disney +.

Na obecną chwilę nie wiemy, czy będzie to rola epizodyczna, czy też Florence Pugh dołączy do stałej obsady. Mówi się jednak, że w pewnym momencie przywdzieje strój inspirowany kostiumem Ronina - "wersji Hawkeye'a", którą zobaczyliśmy w "Avengers: Endgame".

"Hawkeye" - kiedy premiera?

Premiera serialu "Hawkeye" planowana jest na 2021 rok. Produkcja pojawi się na platformie Disney +, która obecnie nie jest dostępna w naszym kraju. W roli głównej powróci Jeremy Renner.

Zobacz także:  Netflix ogłasza koreańską wersję "Domu z papieru". Kiedy premiera? 

Zobacz także