Zamknij

„Doktor Quinn”: Jane Seymour ponownie spotkała się z ekranowym kochankiem

28.10.2020 19:31
„Doktor Quinn”: Jane Seymour ponownie spotkała się z ekranowym kochankiem
fot. Collection Christophel/East News

Jane Seymour ponownie spotkała się ze swoim (nie tylko) ekranowym kochankiem, Joe Lando, na planie swojego najnowszego filmu. Co już wiemy o komedii „Friendsgiving”?

Doktor Quinnto słynny serial stacji CBS, emitowany w latach 1993-1998, który cieszył się przeogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce, gdzie puszczany był od końca 1994. Produkcja ugruntowała pozycję Jane Seymour jako filmowej gwiazdy, która za swoją tytułową rolę była wielokrotnie nominowana do prestiżowych nagród. W 1996 roku otrzymała nawet Złotego Globa za swoją rolę, z którą już na zawsze będzie kojarzona.

Zobacz także

Teraz, po ponad dwudziestu latach od emisji popularnego serialu, doszło do ponownego spotkanie na ekranie Jane Seymour i Joe Lando, którzy wcielali się w główne postacie produkcji.

„Doktor Quinn” – spotkanie po latach 

Do spotkania doszło na planie komedii „Friendsgiving”, opowiadającej o perypetiach młodej kobiety w okresie przygotowań do amerykańskiego Święta Dziękczynienia. Jane Seymour gra w filmie rolę matki głównej bohaterki, w którą wciela się Malin Akerman. Gdy produkcja potrzebowała charakterystycznego mężczyzny, z którym aktorka wchodzi w specyficzną relację w trakcie jednej ze scen, Seymour zaproponowała swojego dawnego ekranowego kochanka – Joe Lando.

Lando ochoczo zgodził się wystąpić u boku dawnej ukochanej, a aktorka w wywiadach z amerykańską prasą wspominała:

„Świetnie się bawiliśmy”.

"Doktor Quinn" – burzliwy romans na planie

Seymour i Lando pozostają w przyjacielskich kontaktach, ale w trakcie kręcenia serialu „Doktor Quinn” ich relacja była wyjątkowo burzliwa. Ich ekranowy romans szybko przerodził się bowiem także w prawdziwe uczucie. To jednak nie trwało zbyt długo i para rozstała się jeszcze w trakcie kręcenia kolejnych sezonów. To doprowadziło do wielu spięć i nieporozumień na planie.

Mimo wszystko, właśnie to podskórne napięcie, zdaniem Seymour, sprawiło, że relacja ich boahaterów jest tak elektryzująca.

„Gdybyśmy byli szczęśliwą parą, być może nie mielibyśmy tej niezwykłej chemii, którą widzę w każdym odcinku serialu. Działy się w nich gorące rzeczy. Pamiętam, że było to bardzo trudne i bolesne, wiele łez zostało przelanych. Niemniej, udało nam się zrobić świetny serial – podkreślał Seymour w wywiadzie z brytyjskim magazynem „Hello”, przytoczonym przez portal Onet.

Kobieta dodała, że po latach oboje serdecznie przepraszali się za burzliwy okres w swoim życiu i napięcia, które wywoływali nie tylko w swoim życiu, ale i życiu całej ekipy filmowej. Jak jednak widać – czas leczy wszystkie rany i teraz para potrafi ponownie radośnie ze sobą współpracować.

Zobacz także

„Friendsgiving” – zwiastun

W sieci możemy zobaczyć zwiastun filmu „Friendsgiving”, choć bez sceny, w której słynna para z „Doktor Quinn” odnawia swoją znajomość. Aby zobaczyć ten kluczowy dla wielu fanów moment, będziemy musieli obejrzeć cały film.

„Friendsgiving” – kiedy premiera?

Film „Friendsgiving” zadebiutował w wybranych amerykańskich kinach oraz na płatnych platformach VOD już 23 października. W tym momencie nie wiadomo czy i kiedy produkcja pojawi się w Polsce. 

Czytaj także : „Królowa polskich seriali” Ilona Łepkowska z koronawirusem. Jak czuje się słynna scenarzystka?

RadioZet.pl/Onet.pl